English
Skip Navigation Links
O inštitutu
Zaposleni
Raziskovalna dejavnost
izobraževalna dejavnost
Indok knjižnica
Publikacije
Delo v javnem interesu
Uporabne povezave
Na vstopno stran
JAVNA NAROČILA





RAZPRAVE IN GRADIVO



NAJNOVEJŠE KNJIŽNE IZDAJE










KNJIŽNA ZBIRKA ETHNICITY




PUBLIKACIJE SODELAVCEV
INV




 


DRUGE OBJAVE












Obnova hiše
INV je končana.














DOGODKI OB 85-LETNICI INV




Tiskanje dokumentapovečaj pisavozmanjšaj pisavo

Raziskovalci

dr. Romana Bešter, višja znanstvena sodelavka
romana.bester@inv.si
Tel.: 01 200 18 86

doc. dr. Sara Brezigar, znanstvena sodelavka
sara.brezigar@inv.si
Tel.: 01 200 18 87

dr. László Göncz, znanstveni sodelavec 
laszlo.goncz@guest.arnes.si

dr. Danijel Grafenauer, znanstveni sodelavec
danijel.grafenauer@siol.net
Tel.: 01 200 18 93

dr. Damir Josipovič, višji znanstveni sodelavec
damir.josipovic@guest.arnes.si
Tel.: 01 200 18 77

dr. Marija Jurić Pahor, znanstvena svetnica
juric.pahor@alice.it

red. prof. dr. Miran Komac, znanstveni svetnik
miran.komac@inv.si
Tel.: 01 200 18 81

dr. Attila Kovács, višji znanstveni sodelavec
attila.kovacs@inv.si 

dr. Samo Kristen, višji znanstveni sodelavec
samo.kristen@inv.si
Tel.: 01 200 18 79

dr. Mojca Medvešek, višja znanstvena sodelavka
mojca.medvesek@inv.si
Tel.: 01 200 18 88

dr. Katalin Munda Hirnök, znanstvena svetnica
katalin.hirnok@inv.si  
Tel.: 01 200 18 82

red. prof. dr. Sonja Novak - Lukanović, višja znanstvena sodelavka
sonja.novak@inv.si
Tel.: 01 200 18 72

dr. Janez Pirc, znanstveni sodelavec
janez.pirc@inv.si
Tel.: 01 200 18 92

doc. dr. Barbara Riman
barbara.riman@guest.arnes.si

red. prof. dr. Mitja Žagar, znanstveni svetnik    
mitja.zagar@guest.arnes.si
mitja.zagar@inv.si

Tel.: 01 200 18 73
 
Mlada raziskovalka

Sabina Zorčič
sabina.zorcic@guest.arnes.si
Tel.: 01 200 18 89

NOVICE

11-3-2019
Izšla je 191. številka biltena INV, ki prinaša pregled člankov iz časopisja za obdobje od 28. decembra 2018 do 3. januarja 2019.

Več

1-3-2019
Izšla je 190. številka biltena INV, ki prinaša pregled člankov iz časopisja za obdobje od 21. decembra do 27. decembra 2018.

Več

27-2-2019
Sodelavec INV, dr. Attila Kovács je v ponedeljek, 25. februarja ob 17. uri v Lentiju na Madžarskem predaval ob dnevu žrtvam komunizma (Kommunizmus áldozatainak emléke). Naslov predavanja »Prekmurski Madžari v senci srpa in kladiva / A muravidéki magyarság a sarló és kalapács árnyékában«.

Več

26-2-2019
Izšla je 189. številka biltena INV, ki prinaša pregled člankov iz časopisja za obdobje od 14. decembra do 20. decembra 2018.

Več