English
Skip Navigation Links
O inštitutu
Zaposleni
Raziskovalna dejavnost
izobraževalna dejavnost
Indok knjižnica
Publikacije
Delo v javnem interesu
Uporabne povezave
Na vstopno stran
JAVNA NAROČILA






RAZPRAVE IN GRADIVO



NAJNOVEJŠE KNJIŽNE IZDAJE














KNJIŽNA ZBIRKA ETHNICITY







PUBLIKACIJE SODELAVCEV
INV








DRUGE OBJAVE







 




Obnova hiše
INV je končana.











Tiskanje dokumentapovečaj pisavozmanjšaj pisavo


Raziskovalci

dr. Romana Bešter, višja znanstvena sodelavka
romana.bester@inv.si
Tel.: 01 200 18 86

dr. Robert Devetak, asistent z doktoratom
robert.devetak@inv.si
Tel.: 01 200 18 85

dr. Danijel Grafenauer, znanstveni sodelavec
danijel.grafenauer@siol.net
Tel.: 01 200 18 93

dr. Boris Jesih
boris.jesih@inv.si
Tel.: 01 200 18 87

dr. Damir Josipovič, višji znanstveni sodelavec
damir.josipovic@guest.arnes.si
Tel.: 01 200 18 77

dr. Marija Jurić Pahor, znanstvena svetnica
juric.pahor@alice.it

dr. Attila Kovács, višji znanstveni sodelavec
attila.kovacs@inv.si
Tel.: 05 972 59 41

dr. Mojca Medvešek, višja znanstvena sodelavka
mojca.medvesek@inv.si
Tel.: 01 200 18 88

dr. Katalin Munda Hirnök, znanstvena svetnica
katalin.hirnok@inv.si
Tel.: 01 200 18 82

red. prof. dr. Sonja Novak Lukanović, višja znanstvena sodelavka
sonja.novak@inv.si
Tel.: 01 200 18 74

dr. Janez Pirc, znanstveni sodelavec
janez.pirc@inv.si
Tel.: 01 200 18 92

doc. dr. Barbara Riman
barbara.riman@guest.arnes.si
Tel: +385 91 543 68 08

dr. Lara Sorgo, asistentka z doktoratom
lara.sorgo@guest.arnes.si

dr. Sabina Zorčič
sabina.zorcic@guest.arnes.si
Tel.: 01 200 18 89

red. prof. dr. Mitja Žagar, znanstveni svetnik
mitja.zagar@guest.arnes.si
mitja.zagar@inv.si
Tel.: 01 200 18 73


Mladi raziskovalci

Antonija Todić
antonija.todic@guest.arnes.si
Tel.: 01 200 18 85

Natko Štiglić
natko.stiglic@inv.si
Tel.: 01 200 18 76
 

NOVICE

16-5-2024
Vabimo vas na dogodek v okviru Interreg projekta CULREM - Vključujoča kultura spominjanja in čezmejno sodelovanje na področju izobraževanja in uprizoritvene umetnosti.

Več

24-4-2024
V petek, dne 19. aprila sta Enoto INV v Lendavi obiskala dr. Andor Mészáros, profesor Oddelka za Srednjeevropske študije na Filozofski fakulteti Univerze Eötvös Loránd iz Budimpešte (ELTE) in mladi raziskovalec, doktorski študent oddelka Kristóf Kovács.

Več

23-4-2024
V soboto, dne 13. aprila se je sodelavec INV, dr. Attila Kovács udeležil srečanja slovenskih pravnikov v Narodnem domu v Trstu.

Več

19-4-2024
Vabimo vas na predstavitev znanstvene monografije INV z naslovom "Raznolikost v raziskovanju etničnosti: izbrani pogledi III", ki bo v sredo, 24.4.2024, ob 11. uri v sejni sobi INV.

Več