English
Skip Navigation Links
O inštitutu
Zaposleni
Raziskovalna dejavnost
izobraževalna dejavnost
Indok knjižnica
Publikacije
Delo v javnem interesu
Uporabne povezave
Na vstopno stran
JAVNA NAROČILA





RAZPRAVE IN GRADIVO



NAJNOVEJŠE KNJIŽNE IZDAJE









KNJIŽNA ZBIRKA ETHNICITY








DRUGE OBJAVE












Obnova hiše
INV je končana.














DOGODKI OB 85-LETNICI INV




Tiskanje dokumentapovečaj pisavozmanjšaj pisavo

Raziskovalci

dr. Romana Bešter, znanstvena sodelavka
romana.bester@inv.si
Tel.: 01 200 18 86

doc. dr. Sara Brezigar, znanstvena sodelavka
sara.brezigar@inv.si
Tel.: 01 200 18 87

dr. Danijel Grafenauer, znanstveni sodelavec
danijel.grafenauer@siol.net
Tel.: 01 200 18 93

dr. Damir Josipovič, višji znanstveni sodelavec
damir.josipovic@guest.arnes.si
Tel.: 01 200 18 77

red. prof. dr. Miran Komac, znanstveni svetnik
miran.komac@inv.si
Tel.: 01 200 18 81

doc. dr. Attila Kovács, znanstveni sodelavec
attila.kovacs@inv.si
Tel.: 02 578 87 18

dr. Samo Kristen, višji znanstveni sodelavec
samo.kristen@inv.si
Tel.: 01 200 18 79

dr. Vera Kržišnik-Bukić, znanstvena svetnica
vera.krzisnik@inv.si
Tel.: 01 200 18 85

dr. Mojca Medvešek, višja znanstvena sodelavka
mojca.medvesek@inv.si
Tel.: 01 200 18 88

dr. Katalin Munda Hirnök, znanstvena svetnica
katalin.hirnok@inv.si  
Tel.: 01 200 18 82

red. prof. dr. Sonja Novak-Lukanovič, višja znanstvena sodelavka
sonja.novak@inv.si
Tel.: 01 200 18 72

dr. Janez Pirc, znanstveni sodelavec
janez.pirc2@guest.arnes.si
Tel.: 01 200 18 92

doc. dr. Barbara Riman
barbara.riman@guest.arnes.si

red. prof. dr. Mitja Žagar, znanstveni svetnik    
mitja.zagar@guest.arnes.si
mitja.zagar@inv.si

Tel.: 01 200 18 73
 
Mlada raziskovalka

Sabina Zorčič
sabina.zorcic@guest.arnes.si
Tel.: 01 200 18 89

NOVICE

20-10-2017
Izšla je 128. številka biltena INV, ki prinaša pregled člankov iz časopisja za obdobje od 13. oktobra do 19. oktobra 2017.

Več

16-10-2017
Izšla je 127. številka biltena INV, ki prinaša pregled člankov iz časopisja za obdobje od 6. oktobra do 12. oktobra 2017.

Več

9-10-2017
Izšla je 126. številka biltena INV, ki prinaša pregled člankov iz časopisja za obdobje od 29. septembra do 5. oktobra 2017.

Več

4-10-2017
Na 2. nacionalni znanstveni konferenci z naslovom ‘Raziskovanje v vzgoji in izobraževanju’, ki je potekala v ponedeljek, 25. septembra 2017, v prostorih ZRC SAZU (Novi trg 2, Ljubljana), je s prispevkom »Vloga staršev šoloobveznih otrok in njihova pričakovanja od izobraževalnega sistema v Sloveniji« sodeloval Damir Josipovič (INV).

Več