English
Skip Navigation Links
O inštitutu
Zaposleni
Raziskovalna dejavnost
izobraževalna dejavnost
Indok knjižnica
Publikacije
Delo v javnem interesu
Uporabne povezave
Na vstopno stran
JAVNA NAROČILA





RAZPRAVE IN GRADIVO



NAJNOVEJŠE KNJIŽNE IZDAJE








KNJIŽNA ZBIRKA ETHNICITY




PUBLIKACIJE SODELAVCEV
INV




 


DRUGE OBJAVE












Obnova hiše
INV je končana.














DOGODKI OB 85-LETNICI INV




Tiskanje dokumentapovečaj pisavozmanjšaj pisavo

Raziskovalci

dr. Romana Bešter, višja znanstvena sodelavka
romana.bester@inv.si
Tel.: 01 200 18 86

doc. dr. Sara Brezigar, znanstvena sodelavka
sara.brezigar@inv.si
Tel.: 01 200 18 87

dr. Danijel Grafenauer, znanstveni sodelavec
danijel.grafenauer@siol.net
Tel.: 01 200 18 93

dr. Damir Josipovič, višji znanstveni sodelavec
damir.josipovic@guest.arnes.si
Tel.: 01 200 18 77

dr. Marija Jurić Pahor, znanstvena svetnica
juric.pahor@alice.it

red. prof. dr. Miran Komac, znanstveni svetnik
miran.komac@inv.si
Tel.: 01 200 18 81

dr. Attila Kovács, višji znanstveni sodelavec
attila.kovacs@inv.si
Tel.: 02 578 87 18

dr. Samo Kristen, višji znanstveni sodelavec
samo.kristen@inv.si
Tel.: 01 200 18 79

dr. Mojca Medvešek, višja znanstvena sodelavka
mojca.medvesek@inv.si
Tel.: 01 200 18 88

dr. Katalin Munda Hirnök, znanstvena svetnica
katalin.hirnok@inv.si  
Tel.: 01 200 18 82

red. prof. dr. Sonja Novak - Lukanović, višja znanstvena sodelavka
sonja.novak@inv.si
Tel.: 01 200 18 72

dr. Janez Pirc, znanstveni sodelavec
janez.pirc2@guest.arnes.si
Tel.: 01 200 18 92

doc. dr. Barbara Riman
barbara.riman@guest.arnes.si

red. prof. dr. Mitja Žagar, znanstveni svetnik    
mitja.zagar@guest.arnes.si
mitja.zagar@inv.si

Tel.: 01 200 18 73
 
Mlada raziskovalka

Sabina Zorčič
sabina.zorcic@guest.arnes.si
Tel.: 01 200 18 89

NOVICE

17-9-2018
Vabljeni na predavanje JEZIKOVNE POLITIKE V OBDOBJU 1977–2017: vpliv na status francoščine v Québecu, ki ga bo imel znanstveni sodelavec centra CIRANO (Center for Interuniversity Research and Analysis of Organizations) iz Montreala in zaslužni profesor ekonomije Univerze v Montrealu prof. François Vaillancourt. Predavanje bo v sejni sobi Inštituta za narodnostna vprašanja v Ljubljani, Erjavčeva 26, 2. nadstropje, v ponedeljek, 17. septembra 2018 ob 12. uri.

Več

14-9-2018
Izšla je 171. številka biltena INV, ki prinaša pregled člankov iz časopisja za obdobje od 10. avgusta do 16. avgusta 2018.

Več

7-9-2018
Izšla je 170. številka biltena INV, ki prinaša pregled člankov iz časopisja za obdobje od 3. avgusta do 9. avgusta 2018.

Več

27-8-2018
Izšla je 169. številka biltena INV, ki prinaša pregled člankov iz časopisja za obdobje od 27. julija do 2. avgusta 2018.

Več